Шановні друзі, краяни!

 

Щиро вітаємо Григорія Купріяновича із закриттям Окружною прокуратурою м. Замость слідства у справі промови 8 липня на кладовищі у Сагрині під час вшанування українців, які були вбиті 10 березня 1944 року солдатами Армії Крайової та членами Батальйонів хлопських.

На ваш захист, шановний пане Григорію, стало зокрема і Київське правозахисне товариство «Холмщина» імені Михайла Грушевського, яке надіслало відкритий лист-звернення до Окружного прокурора в місті Замость щодо розгляду заяви Люблінського воєводи Пшемислава Чарнека.

Враховуючи значний суспільний інтерес в Україні і Польщі, визваний даною заявою товариство також надіслало даний лист-звернення для публікації у наступні польські та українські ЗМІ: інформаційному польсько-українському порталу PolUkr, українсько-польській газеті UA-PL-PRESS, газеті для поляків в Україні «Dziennik Kiyowsky», газеті для українців у Польщі «Наш вибір», українському тижневику «Наше слово», журналу «Над Бугом і Нарвою», інтернет-виданню «Українська Правда», інтернет-виданню «Історична Правда», інтернет-виданню «Європейська Правда», українському суспільно-політичному тижневику «Дзеркало Тижня», щотижневій українській газеті «День», культурологічному просвітницькому тижневику Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка «Слово Просвіти», в тому числі для інформації в Адміністрацію Президента України, Український Інститут національної пам’яті.

Текст відкритого листа-звернення товариства додається.

З повагою,

Степан Романюк

Голова Київського

товариства «Холмщина»

Тел. 050 357 82 63

Е-mail: romanyukstepan@gmail.com

Веб-сайт: http://www.holm-kyiv.org.ua

Відкритий лист-звернення до Окружного прокурора в місті Замость щодо розгляду заяви Люблінського воєводи Пшемислава Чарнека на голову Українського товариства Григорія Купріяновича, який є Почесним членом Київського товариства «Холмщина»